top of page

Val di Fassa  I  Sella Ronda
03-10.09.2022

Jedno z najbardziej zróżnicowanych miejsc pod kątem możliwości rowerowych, dzięki temu idealne dla rodzin z dziećmi. Znajdziemy tutaj ścieżki przeznaczone dla dzieci, single tracki dla osób początkujących, jak również trasy dla chcących sprawdzić się w trudniejszym terenie. W końcu tutaj ma swoje miejsce jeden z etapów Enduro World Series.

VAL  DI  FASSA

 

Podczas wyjazdu rodzinnego każdego dnia wybierzemy się na rower. Odkryjemy trasy oferowane przez masyw górski Sella, w tym będziemy mogli zaliczyć sztandarową wycieczkę Sella Ronda MTB Tour


Miejsce oferuje mnóstwo możliwości rowerowych, nie tylko zjazdy enduro i DH, ale również krótsze i dłuższe wycieczki po Dolomitach. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów (również elektrycznych).

Chcąc skorzystać jak najwięcej z tras w Val di Fassa, będziemy posiłkować się wyciągami. Co więcej, oprócz Fassa Bike Park, w okolicy znajduje się jeszcze kilka innych ciekawych miejscówek: Alta Badia, Val Gardena, Arabba.

IMG_6796.jpg
BIGlines

Hotel Césa Tyrol ****

Zatrzymamy się w otoczonym górami hotelu w miejscowości Canazei. Budynek znajduje się na lekkim wzniesieniu pod samym lasem. Wszystkie pokoje mają balkon z widokiem na miasteczko. 

 

Hotel jest specjalnie dostosowany do potrzeb rowerzystów. Nasz sprzęt będziemy zostawiać w bezpiecznym garażu, na rowerowych stojakach.

Stanowisko serwisowe i narzędzia również znajdziemy na miejscu, gdzie będziemy prowadzić szkolenie z podstawowego serwisowania i dbania o rower.

Hotel oferuje miejsce do mycia rowerów oraz możliwość codziennego prania ubrań sportowych.

Miejsce oferuje również hotelowe korty tenisowe, kręgielnię, pokój zabaw dla dzieci, siłownię. Hotel otoczony jest dużym ogrodem, w którym będziemy robić poranny rozruch oraz rozciągać się po aktywnym dniu.

Wszystkie pokoje są jasne, przytulne i przestronne. Dla rodzin z dziećmi przygotowane są pokoje z wanną i prysznicem. W pokojach typu Junior Suite Plus i Suite znajduje się sauna (liczba ograniczona, za dodatkową opłatną).

Wyżywienie HB: Szefowie kuchni codziennie proponują inne menu z szerokim wyborem dań, wykorzystując również produkty z własnego ekologicznego ogrodu. Na życzenie serwują dedykowane menu dla sportowców.

Na widokowym tarasie znajduje się sauna oraz jacuzzi z widokiem na góry i Canazei. Strefa wellness składa się z fińskiej sauny, łaźni tureckiej, pryszniców zapachowych, ścieżki Kneippa, wanny z hydromasażem oraz solarium nowej generacji UVA. Centrum basenów Dòlaondes znajduje się kilka minut specerem od hotelu.

Istnieje również możliwość rezerwacji apartamentu w budynku obok, przynależącym do hotelu (liczba miejsc ograniczona).